Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

На сьогоднішній день  жоден склад чи магазин  не може обійтися без застосування допоміжної техніки. Усюди де необхідно переміщення об’ємних і важких вантажів не обходиться без такої техніки як навантажувач або автонавантажувач ,за допомогою яких  здійснюються перевантаження, навантаження, розвантаження вантажів, матеріалів тощо. Але робота даної техніки неможлива без присутності водія. До обовязків водія навантажувача  входить забезпечення збереження вантажу, що транспортується та  раціональне використання складських  приміщень. Тому ефективність роботи навантажувача безпосередньо залежить від кваліфікації водія, який ним керує.

Ви  бажаєте  отримати  затребувану і високооплачувану професію водія автонавантажувача  та отримати посвідчення водія    автонавантажувача  ? Ви вже  володієте навичками роботи з навантажувачами та хочете подовжити посвідчення водія автонавантажувача? Тоді Вам потрібно звернутися до нас та пройти  Курси водія навантажувача та отримати права на автонавантажувач. Отримане посвідчення буде дійсно протягом 10 років, після чого необхідно буде проходити перепідготовку і міняти посвідчення на нове.

    Професія водія навантажувача відноситься до робітників і має код по ДК 8888, чинний на сьогодні довідник ДКХП передбачає, що для управління навантажувачем працівник повинен має робітничу професію «водій навантажувача», для якої, в залежності від складності робіт, обладнання, досвіду роботи, передбачено присвоєння кваліфікаційних розрядів від 2 до 6.