Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Файл:Тризуб.svg — Вікіпедія

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості» здійснює свою діяльність за бюджетним та госпрозрахунковим фінансуванням на основі Ліцензії МОН АД № 041092 та Декларації відповідності матеріально-технічної бази з підготовки відповідальних осіб з охорони праці.

Згідно Закону України «Про охорону праці» (ст.18) навчальний центр проводить навчання та підвищує кваліфікацію керівників та спеціалістів підприємств, установ, організацій та за нормативно-правовими актами з охорони праці (НПАОП) згідно з видами діяльності підприємства Замовника. Після проходження програми навчання та складання іспитів видається відповідні посвідчення та протоколи.

Посадові особи та спеціалісти до початку виконання своїх обов’язків, а також періодично один раз на три роки проводять навчання та перевірку знань з охорони праці. Центр може здійснювати навчання і атестацію керівних працівників та спеціалістів підприємств та організацій.

          Центр проводить навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум), атестацію робочих місць  для потреб підприємства.