Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми першого року запровадження пілотного проєкту в закладах вищої та фахової передвищої освіти України»

Новини
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ», в особі директора Цуркан Н.Г., прийняв участь в  Міжнародній конференції на тему: “Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми першого року запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти України”


Основні питання, які
 обговорювалися:

Аналіз проблеми, що виникли під час впровадження підготовки фахівців за дуальною формою в закладах освіти – учасників пілотного проєкту.

Механізм упровадження підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти України за дуальною формою.

Нормативно-правове забезпечення впровадження дуальної форми здобуття освіти.

Яким бути навчально-методичному забезпеченню дуальної форми здобуття освіти. Проблеми організації практичної частини дуальних навчальних програм.

Викладач та наставник у системі підготовки фахівців за дуальною формою.

Дуальна освіта: навчання і робота – два в одному. Вимоги до підприємств, залучених до підготовки фахівців за дуальною формою.

Досвід упровадження дуальної освіти в українських закладах освіти (експеримент «Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання», проєкт «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» та інші).

Міжнародний досвід підготовки фахівців за дуальною  формою.