Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Навчання за професією “Водій електроштабелера” для працівників ТОВ “ЛЕРУА МЕРЛЕН УКРАЇНА”

Без категорії

Після закінчення навчання випускники,працівники ТОВ “ЛЕРУА МЕРЛЕН УКРАЇНА”, здали теоретичний іспит для  комісії за участю інспектора Державної служби охорони праці. Успішно склавшим іспит видається посвідчення і протокол встановленого зразка.

Штабелер – це незамінний на складі механізм для підняття / опускання вантажів на рухомих вилах і переміщення їх на невеликі відстані. При відносно невеликій ціні штабелери здатні забезпечувати значні обсяги переміщуваних вантажів і дуже функціональні. Найбільш продуктивними є повністю електричні штабелери – електроштабелери.

Для роботи водієм штабелера необхідні наступні навички в роботі: управління штабелер (ричтраки), вантажно-розвантажувальні роботи, комплектація і переміщення. Корисні в роботі будуть такі якості: відповідальність, уважність, пунктуальність. Крім цього, обов’язковою умовою для роботи на штабелер є наявність діючого спеціального посвідчення на ричтрак (штабелер) (посвідчення на право керування електронавантажувачем (ричтрак, штабелер).

До управління електронавантажувачем (спецтехніка) допускаються тільки ті особи, які отримали відповідні дозволи. Вони видаються в спеціальних організаціях, які пройшли акредитацію і мають ліцензію. Кожен кандидат повинен пройти професійні курси підготовки водіїв електронавантажувачів.