Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Онлайн-семінар на тему:«Актуальні питання щодо стану охорони праці в будівельній галузі та житлово-комунальному господарстві»

Без категорії

На базі  Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості» були проведені онлайн-семінари присвячені до «Всесвітнього Дня охорони праці». Посадові особи Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у проведенні заходів.

Двадцять восьмого квітня було проведено онлайн-семінар на тему:«Актуальні питання щодо стану охорони праці в будівельній галузі та житлово-комунальному господарстві».На семінарі були присутні більш як 250 посадових осіб  будівельних організацій, ОСББ та ЖСК Одеси й області, а також  представники Управління капітального будівництва Одеської міської ради.

Наталія Цуркан, к.е.н., експерт технічний,  ознайомила присутніх з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05. Професійне навчання). Вона ж звернула увагу слухачів на зміни до Порядку видачі дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки (Постанова КМУ від 03.02.2021 р № 77).

Про систему стандартів безпеки праці, охорону праці і промислову безпеку в будівництві, нові нормативно-правові акти з охорони праці, «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках» (НПАОП 45.2—7.03-17) поінформувала слухачів головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві,  котлонагляді та за підйомними спорудами Головного управління Держпраці в Одеській області Лідія Заруба.

Темою виступу начальника відділу нагляду в енергетиці, машинобудуванні та житлово-комунальному господарстві Головного управління Держпраці в Одеській області Андрія Пілюгіна — вимоги «Правил безпечної та технічної експлуатації електроустановок споживачів», засоби індивідуального захисту для роботи в електроустановках, лабораторні заміри та випробування електрообладнання.

Головний державний інспектор відділу нагляду в енергетиці, машинобудуванні та житлово-комунальному господарстві Головного управління  Держпраці в Одеській області Світлана Малярчук ознайомила учасників семінару із загальним наглядом та особливостями житлово-комунального господарства.