Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Онлайн-семінар на тему:«Актуальні питання  щодо  стану охорони праці в медичних установах Одкської області..

Без категорії

На базі  Державного професійно-технічного навчального закладу «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості» були проведені онлайн-семінари присвячені до «Всесвітнього Дня охорони праці». Посадові особи Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у проведенні заходів.

Двадцять другого квітня було проведено онлайн-семінар на тему:«Актуальні питання  щодо  стану охорони праці в медичних установах. Зміни  чинного законодавства».На семінарі були присутні більш як 250 посадових осіб закладів охорони здоров’я, а також представники Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради.

Наталія Цуркан, к.е.н., експерт технічний,  ознайомила присутніх з вимогами Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05. Професійне навчання). Вона ж звернула увагу слухачів на зміни до Порядку видачі дозволів  на виконання робіт підвищеної небезпеки (Постанова КМУ від 03.02.2021 р № 77).

Заступник начальника Головного управління Ігор Булгаков довів до присутніх статистику захворювання медичних  та інших працівників закладів охорони здоров’я на гостру респіраторну хворобу COVID-19 як по Україні в цілому, так і по Одеській області.

Начальник управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Одеській області Юрій Миронюк довів  до присутніх статистику виробничого травматизму на підприємствах Одеської області, розглянувши основні чинники, які призвели до нещасних випадків, та причини.

Головний державний інспектор Світлана Карманова наголосила учасникам заходу на необхідність суворого дотримання основних вимог безпеки під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.