Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості

Вітаємо з Всесвітнім Днем охорони праці

Без категорії

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади – до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.

Сьогоднішнє свято має світові масштаби. В офісі та на виробництві, у будь-якій сфері ми прагнемо до того, щоб працювати було безпечно. Нехай кожен робочий день приносить лише радість від виконаних завдань і матеріальний достаток, а здоров’ю на робочому місці ніщо не загрожує.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості» вітає з Днем охорони праці! Бажаємо хороших умов для успішної роботи, а також повноцінного життя. Нехай вам працюється легко, весело і без травматизму. Праця – це частина нашого життя.  Спокійних і відмінних трудових буднів.

День охорони праці у 2021 році буде проходити під девізом

“Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР”.

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я (далі – БЗР), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня охорони праці висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.